GÜNCEL

GÜNCELYapay Zeka ile Logo Tasarımı: 2024 Akıl Almaz Sonuçlar ve Püf Noktaları ŞİMDİ OKU
GÜNCELYapay Zeka Mühendisliği: 2024 Tüm Detaylar ŞİMDİ OKU
GÜNCELKredi Notu: Tüm Detaylar 2024 ŞİMDİ OKU
GÜNCELSenet Örneği 2024 | Boş Senet | Nasıl Doldurulur? ŞİMDİ OKU
GÜNCELKredi Notu 1850-1900 Nasıl Olur? ŞİMDİ OKU
GÜNCELHerşeyi Üç Kat Daha Hızlı Öğrenme. İş Hayatında Fark Yaratın! ŞİMDİ OKU
GÜNCELViko Fiyat Listesi 2024 ŞİMDİ OKU
GÜNCELSera Maliyeti 2024: Tüm Detaylar ŞİMDİ OKU
GÜNCELŞahıs Şirketi Açma Maliyeti 2024 ŞİMDİ OKU
GÜNCELYapay Zeka İş Fırsatları 2024: Gelecek Sizin! ŞİMDİ OKU
ANASAYFA
parafiks menu
Close
GİRİŞ YAP :)
geri
ileri
PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR.
 PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR... PARAFIKS ASLA BİR YATIRIM TAVSİYE ARACI DEĞİLDİR! KAPSAMLI BİR PARA KAZANMA REHBERİDİR! AKADEMİK ALT YAPILARA, DENEYİMLERE VE BİLGİYE DAYANIR...

Kullanıcı Sözleşmesi

1. Giriş

Bu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”), Parafiks internet sitesi (“Site”) ve ilgili hizmetlerin kullanımı için geçerlidir. Siteye erişim sağlayarak veya Siteyi kullanarak, bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2. Site Hakkında

Parafiks, çeşitli finansal ve iş dünyası konularında bilgi ve rehberlik sunar. Site, para kazanma yolları üzerine odaklanır ve kullanıcılara bu konuda rehberlik eder. Ancak, Parafiks’in sunduğu bilgiler ve rehberlikler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır.

3. Yatırım Tavsiyesi Değildir

Parafiks, herhangi bir yatırım tavsiyesi sunmaz ve bir yatırım danışmanı olarak hareket etmez. Sitede sunulan içerikler, akademik alt yapılar, deneyimler ve bilgiye dayanır ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanıcıların, Site içeriğini finansal kararlarında kullanmaları tamamen kendi inisiyatifleri ve sorumlulukları altındadır.

4. Kullanıcı Sorumluluğu

Kullanıcılar, Site içeriğini kullanarak alacakları her türlü kararın ve bu kararların sonuçlarının sorumluluğunu tamamen üstlenirler. Parafiks, kullanıcıların Site içeriğini kullanarak gerçekleştirdikleri işlemlerden veya alınan kararlardan doğabilecek herhangi bir zarar, kayıp veya diğer olumsuz sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar, Site içeriğinin kullanımıyla ilişkili her türlü riski kabul etmiş sayılır.

5. Yasal Yükümlülük Yokluğu

Parafiks, Site içeriğinin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarar, kayıp veya diğer olumsuz sonuçlardan yasal olarak sorumlu tutulamaz. Site içeriğinin doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermez ve herhangi bir yasal yükümlülük üstlenmez.

6. Sözleşmenin Kabulü ve Değişiklikler

Siteyi ziyaret ederek veya kullanarak, bu Kullanıcı Sözleşmesinin şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Parafiks, bu Sözleşmeyi herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Sözleşmede yapılan değişiklikler, Site üzerinde yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

7. Teslimat ve İade Şartları

Parafiks, bülten aboneliği sanal ortamda sağlanan bir ayrıcalık olması sebebi ve ödeme sonrası ücretli içeriklerin kullanıcı tarafından kullanılabilir/indirilebilir olması sebebi ile ücret iadesi yapmamaktadır.

8. Mesafeli Satış Mevzuatı

KULLANICI’nın, MKGROUP TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’NE ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği, satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini koruma altına alınmıştır.

9. İletişim

Sözleşmeyle ilgili herhangi bir soru veya yorumunuz için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.